Profesjonalne generatory ozonu do wody, klimatyzacji

Nasza firma produkuje tylko profesjonalne generatory ozonu oraz przemysłowe instalacje do ozonowania:

Oferujemy Państwu najwyższej jakości generatory ozonu do samochodu, wody oraz powietrza, a także maski przeciwgazowe i mierniki stężenia. Jak zapewne Państwo wiedzą, istnieje wiele możliwych zastosowań proponowanych przez nas generatorów do aut i pomieszczeń.

Poniżej przedstawiamy listę przykładowych możliwości wykorzystania naszych urządzeń:

  • dezynfekcja pomieszczeń w szpitalach, zakładach przemysłu spożywczego i halach fabrycznych,
  • zwalczanie roztoczy i innych alergenów,
  • usuwanie nieprzyjemnych zapachów (np. stęchlizny czy spalenizny) z pomieszczeń i samochodów,
  • czyszczenie klimatyzacji w aucie,
  • ozonowanie samochodu i powietrza w celu wyeliminowania grzybów, bakterii, wirusów oraz nieprzyjemnych zapachów,
  • uzdatnianie wody przeznaczonej do mycia żywności w domu, a także tej w basenach i zbiornikach wodnych.

Każdorazowo nasze generatory do aut i pomieszczeń budujemy na specjalne zamówienie Klienta. Należy pamiętać, że urządzenie do ozonowania warto wybierać z rozmysłem. W razie pytań nasza firma oferuje fachowe doradztwo – wszystko po to, by zakupiony ozonator do klimatyzacji w samochodzie lub do wody doskonale odpowiadał na Państwa potrzeby.

Oferowany przez nas generator ozonu do samochodu, wody, powietrza i klimatyzacji może być zasilany w sposób standardowy – czyli otaczającym powietrzem. Na specjalne życzenie Klienta istnieje jednak możliwość dostarczenia czystego tlenu do zasilania danego urządzenia.

Chcemy zapewniać Państwu rozwiązania na najwyższym poziomie – to właśnie dlatego przed sprzedażą każdego naszego urządzenia poddajemy go specjalistycznym, trwającym nawet 3 dni testom oraz sprawdzamy szczegółowo jego wydajność. W tym miejscu pragniemy ponadto zapewnić Państwa o miarodajności podanych przez nas parametrów. Przy próbie zmierzenia wydajności danego generatora do powietrza w autach, klimatyzacji czy do wody używamy tylko otaczającego powietrza, a nie czystego tlenu. Dzięki temu podane przez nas dane techniczne są jak najbardziej zgodne z prawdą.

Produkowane przez naszą firmę bezpieczne w użytkowaniu i dostosowane do obowiązujących norm generatory ozonu do samochodu, klimatyzacji, wody oraz powietrza zostały przebadane przez laboratorium na Wydziale Elektrotechniki Uniwersytetu Technologiczno-Przyrodniczego w Bydgoszczy. Jesteśmy przekonani, że tak szczegółowo przetestowane pod wieloma kątami urządzenia umożliwiające nie tylko ozonowanie klimatyzacji są doskonale przygotowane do tego, by służyć Państwu przez bardzo długi czas. Mając pewność co do ich jakości przy zakupie dajemy Państwu 4-letnią gwarancję.

Miło nam poinformować, że nasze generatory do aut i pomieszczeń doceniło już wiele renomowanych instytucji naukowych, takich jak Uniwersytet Warszawski, Polska Akademia Nauk, Uniwersytet Warmińsko Mazurski, Narodowy Bank Polski i wiele innych. Aby zapoznać się z pełną listą naszych referencji zapraszamy do przejścia na stronę.