Ozonowanie pomieszczeń i usuwanie zapachów

Produkcja profesjonalnych generatorów i instalacji do ozonowania

Pełna oferta produktów znajduje się w zakładce „Produkty”.

Przemysłowa i medyczna dezynfekcja pomieszczeń i klimatyzacji

Nasza firma posiada ponad 250 generatorów o łącznej wydajności przekraczającej 3 kg na godzinę – dzięki temu jesteśmy w stanie realizować nawet największe zlecenia. Zajmujemy się usuwaniem zapachu spalenizny, stęchlizny, papierosów i innych nieprzyjemnych woni, a także usuwaniem skażeń biologicznych i dezynfekcją pomieszczeń czy klimatyzacji. Jako firma z wieloletnim doświadczeniem świadczymy swoje usługi dla wielu największych, międzynarodowych koncernów spożywczych.

Z przyjemnością pragniemy poinformować, że największe zrealizowane przez nas dotychczas zlecenie miało miejsce w hali fabrycznej o kubaturze 12000 m3. Ozonowanie pomieszczeń w tym przypadku wymagało użycia ponad 90 generatorów, których łączna wydajność wynosiła 1kg na godzinę.

W zakres naszych usług wchodzi ozonowanie pomieszczeń i klimatyzacji, a także usuwanie zapachów stęchlizny, spalenizny i innych woni w obiektach, takich jak:

 • hale produkcyjne
 • szpitale
 • gabinety lekarskie
 • różnego rodzaju zakłady przemysłu spożywczego, zajmujące się przetwórstwem owocowo-warzywnym, rybnym oraz mięsnym

Jeśli firma, w której przeprowadzamy zabieg usuwania zapachów lub dezynfekcji danej przestrzeni bądź klimatyzacji nie posiada własnego laboratorium mikrobiologicznego, służymy pomocą w pobraniu wymazów zarówno przed, jak i po wykonaniu usługi. Ma to na celu potwierdzenie skuteczności przeprowadzonej przez nas dezynfekcji pomieszczeń.

Zapraszamy do zapoznania się z literaturą naukową, dotyczącą szerokich możliwości zastosowania ozonu:

 1. Zastosowanie w przemyśle spożywczym
 2. Zastosowanie w przetwórstwie rybnym
 3. Lista zabijanych bakterii i wirusów
 4. Dezynfekcja pomieszczeń szpitalnych
 5. Zastosowanie w przechowalnictwie zbóż

Usuwanie zapachów

Poza usługami dezynfekcji klimatyzacji i obiektów w zakres naszej oferty wchodzi również usuwanie zapachów stęchlizny, spalenizny, papierosów, a także woni odzwierzęcych, przemysłowych i produkcyjnych.

Usuwanie alergenów i roztoczy

Wiedząc z jakim dyskomfortem dla alergików wiąże się przebywanie w pokojach z zanieczyszczonym powietrzem pełnym alergenów, rozszerzyliśmy naszą ofertę o usługę usuwania roztoczy i innych alergenów. Ozon doskonale sprawdza się w dezynfekcji nie tylko przestrzeni, ale również klimatyzacji. Aby pozbyć się około 90% wszystkich alergenów domowych wystarczy skorzystać z naszej oferty ozonowania pomieszczeń raz na kwartał. Poniżej przedstawiamy wybrane publikacje naukowe dotyczące tego tematu:

 1. Ozon w alergii
 2. Spis zabijanych alergenów

Szkolenia

Opracowaliśmy specjalny program szkoleniowy, który skupia się na następujących zagadnieniach:

 • podstawy naukowe,
 • obsługa generatorów,
 • przeprowadzanie skutecznych zabiegów usuwania zapachów stęchlizny, spalenizny, odzwierzęcych i innych oraz dezynfekcji pomieszczeń w teorii i praktyce,
 • zasady bezpieczeństwa i higieny pracy w przeprowadzaniu usług ozonowania klimatyzacji i obiektów,
 • marketing podstawy naukowe na temat ozonu.

Po odbyciu szkolenia, każdy uczestnik otrzymuje status Autoryzowanego Wykonawcy. Zachęcamy do zapoznania się z korzyściami, wynikającymi z posiadania tego tytułu – wystarczy napisać do nas wiadomość e-mail w tej sprawie, a my udzielimy wszystkich niezbędnych informacji. Koszt szkolenia wynosi 800 zł netto.