Ozonowanie Warszawa

Ozonowanie dla firm Warszawa

Jako firma z kilkuletnim doświadczeniem staliśmy się liderami na rynku w branży ozonowania. Istniejemy w 10 krajach europy. Stała inwestycja w rozwój naszych urządzeń oraz zespół doświadczonych specjalistów wykonujących usługi pozwala nam na podjęcie każdego zlecenia.

Gdzie realizujemy usługi?

Mamy doświadczenie w wykonywaniu ozonowania w niezliczonych miejscach.

Hale wielkopowierzchniowe, magazyny i zakłady przemysłowe

Według wymogów prawnych na takich powierzchniach i zakładach pracy konieczne jest przeprowadzanie dezynfekcji. Przychodzimy do Was z rozwiązaniem, jakim jest ozonowanie. Jest to jedna z najskuteczniejszych metod na usunięcie wszelkich wirusów, bakterii i drobnoustrojów w powietrzu. Ponadto ozon sprawdza się świetnie przy pozbywaniu się niechcianych zapachów oraz roztoczy w powietrzu - idealne rozwiązanie dla alergików. Ozonowanie może służyć nie tylko do czyszczenia pomieszczeń, ale również do czyszczenia instalacji i kanałów wentylacyjnych. Właśnie w takich miejscach, gdzie nie mamy łatwego dostępu, namnażają się setki bakterii groźnych dla człowieka. Generatory ozonu są najlepszym rozwiązaniem w takich przypadkach.


Przedszkola, żłobki i szpitale

Są to miejsca, w których my i nasze dzieci mamy stale styczność z drobnoustrojami chorobotwórczymi, bakteriami i ewentualnymi infekcjami. Ozon zachowuje się jak powietrze. Dotrze do każdego zakamarka w bezpieczny i ekologiczny sposób, bez użycia chemii.


Biura i lokale usługowe

Biura i lokale są miejscami, w których spędzamy dużą ilość czasu. Warto, żeby były to miejsca sterylne i wolne od drobnoustrojów, grzybów i alergenów. Zadbajmy o pracownika i naszego klienta oferując mu świeże i czyste powietrze.


Dezynfekcja pojazdów i mieszkań

Coraz popularniejsze staje się ozonowanie prywatnych mieszkań. Interesują się też tym deweloperzy i inwestorzy. Ozonowanie jest idealnym sposobem na dezynfekcję mieszkania oraz pojazdu po poprzednim właścicielu w celu dokładnego wyczyszczenia od drobnoustrojów i grzybów. Pomieszczenia w domu takie jak łazienka i kuchnia są podatnym środowiskiem do namnażania się pleśni. Z rozwiązaniem przychodzi generator ozonu.


Generatory ozonu Warszawa

Produkujemy najwyższej jakości wytwornice ozonu o wydajności od 3,5 g/h do 32 g/h. Nasze generatory ozonu doceniło wiele instytucji naukowych. Ozonatory mają wydajność ozonu od 3,5 g/h do 32 g/h. Oferujemy 4-letnią gwarancję oraz produkcję generatorów na indywidualne zamówienie. Skontaktuj się z nami, aby poznać szczegóły oferty.

Zadzwoń pod nr tel.: +48 732 976 229
lub napisz na adres e-mail: biuro@ozonowanie.com