Ozonowanie Poznań

Ozonowanie dla firm Poznań

Dbając o zdrowie naszych klientów, rozwijamy swoją działalność o kolejne miasto, jakim jest Poznań. Zapewnij sterylne i czyste powietrze swoim pracownikom dzięki naszym usługom ozonowania. Nasz zespół składa się z wykwalifikowanych specjalistów - oferujemy usługi na wysokim poziomie.

Gdzie realizujemy usługi?

Posiadamy urządzenia o bardzo wysokiej wydajności, dzięki czemu możemy obsłużyć pomieszczenia o bardzo dużej kubaturze. Zrealizowaliśmy ogromną liczbę zleceń dla małych firm jak i dużych przedsiębiorstw, a co za tym idzie mamy doświadczenie w ozonowaniu w każdych warunkach. Nasze specjalizacje:

Hale produkcyjne, magazyny i zakłady przemysłu spożywczego

Ozonowanie w takich pomieszczeniach jest szczególnie istotne, ponieważ ozon pomaga nam pozbyć się nieprzyjemnych zapachów. Jest to bardzo ważna cecha w zakładach przemysłu spożywczego, gdzie stale mamy do czynienia z żywnością. Ponadto ozon jest przydatny w utrzymaniu dłuższej świeżości produktów.

Szpitale, placówki służby zdrowia, przedszkola i żłobki

Ozonowanie jest kompleksową usługą, dzięki której pozbędziemy się bakterii, wirusów, pleśni i grzybów. Jest to bardzo istotne w miejscach, w których mamy styczność z drobnoustrojami chorobotwórczymi i gdzie wymogiem jest sterylność oraz higieniczność. Skontaktuj się z naszymi ekspertami w celu dobrania odpowiedniego urządzenia.

Biura i lokale usługowe

Zadbaj o komfort i bezpieczeństwo swoich klientów oraz pracowników dzięki ozonowaniu powietrza. Usługa ozonowania pomoże usunąć nieprzyjemne zapachy oraz stale namnażające się drobnoustroje. Sterylne i czyste otoczenie wpłynie korzystnie na jakość pracy twoich pracowników i zostanie pozytywnie odebrane przez twoich klientów.

Wynajem mieszkań i pokoi

Nieustannie przybywa zwolenników ozonowania mieszkań, czyli zarówno klientów prywatnych jak i komercyjnych - wynajmujących mieszkania. W mieszkaniach jest wiele trudno dostępnych miejsc, których nie wyczyścimy podczas zwykłego sprzątania. Ozonowanie ma wiele zalet podczas stosowania go w pomieszczeniach: usuwanie niechcianych zapachów np. dymu papierosowego, usuwanie alergenów, drobnoustrojów i insektów, sterylizacja mebli i dywanów, oraz pozbycie się wszystkich zapachów po zwierzętach.

Generatory ozonu Poznań

Nasze generatory ozonu kierujemy do osób prywatnych, jak i do przedsiębiorców. Jesteśmy niekwestionowanym liderem w produkcji generatorów ozonu. Jako producent dostarczamy wysokiej jakości generatory o wydajności od 3,5 g/h do 32 g/h. Oferujemy 4 lata gwarancji na nasze urządzenia. Sprawdź naszą ofertę i skontaktuj się z nami.

Zadzwoń pod nr tel.: +48 732 976 229
lub napisz na adres e-mail: biuro@ozonowanie.com