Ozonowanie Olsztyn

Ozonowanie dla firm Olsztyn

Zespół najlepszych specjalistów i innowacyjność urządzeń pozwalają świadczyć profesjonalne usługi dla naszych klientów. Poszerzamy obszar świadczenia usług ozonowania na Olsztyn. Zapraszamy właścicieli przedsiębiorstw i nie tylko do zapoznania się z naszą ofertą. Posiadamy szeroką gamę generatorów, co pozwala nam dobrać właściwy sprzęt do każdego otoczenia.

Zakres usług

Nasze ozonatory nadają się do małych pomieszczeń i bardzo dużych powierzchni. Usługa ozonowania posiada szeroki zakres zastosowań. Ozonujemy magazyny, hale produkcyjne, przedszkola i żłobki, hotele oraz szpitale. Ozon jest świetnym środkiem dezynfekującym, który usuwa grzyby, pleśni i bakterie, dlatego tak ważna jest ta usługa w miejscach, gdzie sterylność i higienę stawia się na bardzo wysokim miejscu.Usługa ozonowania sprawdzi się też w lokalach użytkowych, biurach a także w nietypowych sytuacjach jak np. po pożarze, zalaniu czy dezynfekcjach po chorobie i zgonie.

Generatory ozonu Olsztyn

Jak producent ozonatorów oferujemy Państwu generatory o wydajności od 3,5 g/h do 32 g/h. Przedstaw nam swoje oczekiwania a dobierzemy generator ozonu do pomieszczenia tak, aby był jak najbardziej efektywny. Oferujemy generatory ozonu z 4-letnią gwarancją, produkujemy także na indywidualne zamówienia. Skontaktuj się z nami, jeśli chcesz poznać szczegóły oferty.

Zadzwoń pod nr tel.: +48 732 976 229
lub napisz na adres e-mail: biuro@ozonowanie.com