Ozonowanie Kraków

Ozonowanie dla firm Kraków

Naszą specjalizacją jest usuwanie niechcianych wirusów, bakterii i drobnoustrojów z Twojego otoczenia. Jako niekwestionowany lider na rynku w branży ozonowania możemy zapewnić profesjonalną usługę oczyszczania pomieszczeń ozonem.


Gdzie realizujemy usługi?

Oferujemy skuteczną i bezpieczną metodę ozonowania wskazanej przez klienta przestrzeni. Mamy doświadczenie w małych pomieszczeniach, jak i o bardzo dużej kubaturze. Cały czas powiększamy zasób naszych urządzeń, dzięki czemu możemy zaoferować usługę o najwyższej jakości.

Zakłady przetwórstwa spożywczego, hale i produkcje

Ozon to silny utleniacz, który pomaga na stałe pozbyć się niechcianego zapachu z pomieszczeń nawet tak wielkich jak hale czy magazyny. Ponadto dezynfekuje wszystkie powierzchnie, usuwając wszelkie grzyby, pleśni i bakterie. Ozonowanie również przynosi pozytywny skutek dla żywności, bo przedłuża jego świeżość!

Dezynfekcja w branży medycznej

W szpitalach i placówkach służby zdrowia szczególnie istotną rolę gra czyste i sterylne powietrze, dlatego ozon jest polecanym rozwiązaniem w takich miejscach. Podczas usługi ozonowania usuniemy wirusy, bakterie, drobnoustroje, pleśń, grzyby i alergeny.

Pomieszczenia biurowe i lokale użytkowe

Wszędzie tam, gdzie jest człowiek, należy dbać o jakość powietrza oraz o sterylne otoczenie. Często są to pomieszczenia klimatyzowane, a kanały wentylacyjne i klimatyzacyjne są idealnym miejscem do rozmnażania się groźnych dla zdrowia bakterii i roztoczy. Posiadamy generatory ozonu również do takich zadań jak oczyszczanie wentylacji.

Przedszkola i żłobki

Infekcje i przeziębienia są stałym gościem w przedszkolach i żłobkach. Polecaną metodą na ograniczenie zarażeń jest regularne ozonowanie. Nasze generatory radzą sobie one nawet w najbardziej wymagającym miejscu. Ozon jest jedną z bezpieczniejszych metod pozbycia się wirusów i drobnoustrojów chorobotwórczych.


Generatory ozonu Kraków

Jesteśmy producentem najwyższej jakości generatorów ozonu. Dysponujemy wieloma generatorami, dzięki czemu jesteśmy w stanie dopasować ozonator do każdej potrzeby klienta. Skontaktuj się z naszymi specjalistami i wybierz swój generator. Oferujemy również wykonanie generatora na indywidualne zamówienie.

Zadzwoń pod nr tel.: +48 732 976 229
lub napisz na adres e-mail: biuro@ozonowanie.com