Ozonowanie Koszalin

Ozonowanie dla firm Koszalin

Poszerzamy swój teren działań o kolejne miasto, jakim jest Koszalin. Jesteśmy liderem na rynku w produkcji profesjonalnych generatorów ozonu. Ozonowanie to jedna ze skutecznych metod pozbywania się z pomieszczeń alergenów i wirusów.

Zakres naszych usług

Swoją ofertę kierujemy do właścicieli hal produkcyjnych, zakładów przemysłu spożywczego, szpitali oraz lokali usługowych. W miejscach, w których mamy do czynienia z żywnością ozonowanie to świetne rozwiązanie. Ozon to skuteczny środek dezynfekujący, który usuwa grzyby, pleśni i bakterie. Jest to szczególnie ważne w miejscach takich jak szpitale i placówki służby zdrowia. Personel, który ma bezpośredni kontakt z osobą chorą, potrzebuje szczególnych środków ostrożności. Pozostaw dla pracowników i klientów czystą i sterylną przestrzeń.

Generatory ozonu Koszalin

Nasze generatory doceniło wiele instytucji naukowych. Oferujemy generatory ozonu do szerokiego zakresu zastosowań. Skontaktuj się z naszymi najlepszymi specjalistami, którzy pomogą Twojej firmie dobrać najbardziej efektywny generator ozonu do wskazanego pomieszczenia.

Zadzwoń pod nr tel.: +48 732 976 229
lub napisz na adres e-mail: biuro@ozonowanie.com