Ozonowanie Bydgoszcz

Ozonowanie dla firm Bydgoszcz

Od wielu lat wykonujemy ozonowanie na terenie Bydgoszczy i całego województwa kujawsko-pomorskiego. Z najwyższą starannością dbamy o to, aby klienci mogli cieszyć się czystym i sterylnym powietrzem w swoim otoczeniu. Dlatego też poszerzyliśmy zasięg naszych usług na obszar wszystkich miast wojewódzkich oraz kilkudziesięciu mniejszych miast.


Zakres naszych usług

Dysponujemy ponad 250 generatorami ozonu, dzięki czemu możemy obsłużyć pomieszczenia o każdej powierzchni. Nasi najlepsi specjaliści mają za sobą niezliczoną ilość usług ozonowania, więc sprostają każdemu wyzwaniu.


Hale produkcyjne, magazyny i zakłady przemysłu spożywczego

Ozon jest naszym sprzymierzeńcem jeśli chodzi o pozbycie się niechcianych zapachów. Jeśli prowadzimy hale lub magazyn z żywnością - jest to istotna zaleta. Ponadto ozon pomaga w utrzymaniu dłuższej świeżości produktów.


Szpitale, placówki służby zdrowia, przedszkola i żłobki

W miejscach, gdzie sterylność otoczenia i zasady higieny są jedną z najwyższych wartości, warto się zastanowić nad usługą ozonowania. Ozonowanie to bardzo dobry sposób na usunięcie drobnoustrojów i zagrożeń zakażeniami czy infekcjami.


Biura i lokale usługowe

Ozonowanie powietrza jest idealnym rozwiązaniem na czyste i sterylne środowisko biura czy różnego rodzaju lokali usługowych. Ozonatory usuwają nieprzyjemne zapachy, bakterie i grzyby. Czyste powietrze oraz sterylne i wolne od bakterii i drobnoustrojów biuro wpłynie korzystnie na jakość pracy twoich pracowników.


Generatory ozonu Bydgoszcz

Zapoznaj się z naszą ofertą generatorów. Nasze urządzenia mają wydajność ozonu od 3,5 g/h do 32 g/h. Cały czas rozszerzamy naszą ofertę generatorów ozonu i inwestujemy w nowe, coraz wydajniejsze urządzenia. Jeśli nie znajdziesz produktu dla siebie, skontaktuj się z nami, a wykonamy generator na Twoje zamówienie.

Zadzwoń pod nr tel.: +48 732 976 229
lub napisz na adres e-mail: biuro@ozonowanie.com