O firmie

Nie mogą Państwo usunąć z danego pomieszczenia zapachów stęchlizny lub spalenizny? Są Państwo alergikami, którym bardzo trudno przebywać w pokojach pełnych bakterii, roztoczy i innych alergenów? A może po prostu pragną Państwo otaczać się czystszym powietrzem lub dowiedzieć się czym jest profesjonalny ozonator do klimatyzacji, powietrza lub wody? Przedstawiamy Państwu niezwykłe urządzenia, jakimi są generatory ozonu, które wykorzystujemy do realizacji naszych usług, w skład których wchodzi m.in. profesjonalna dezynfekcja pomieszczeń.

W ramach szerokiej oferty naszej firmy wykonujemy ozonowanie pomieszczeń, klimatyzacji i samochodu przy pomocy specjalnych generatorów. Nasze usługi realizujemy głównie we wszelkiego rodzaju halach fabrycznych, zakładach przemysłu spożywczego, gabinetach lekarskich, szpitalach oraz w autach – w ramach oczyszczania klimatyzacji.

Pragniemy przy tym zaznaczyć, że dezynfekcja samochodu i pomieszczeń, a także kompleksowe usuwanie zapachów stęchlizny czy spalenizny to nie jedyne usługi, jakie ma przyjemność świadczyć nasza firma. Zajmujemy się również produkcją specjalistycznych urządzeń, służących do dezynfekcji wody i powietrza.

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z naszą centralą znajdująca się w Bydgoszczy lub z konkretnym oddziałem z Państwa regionu. Wszystkie numery telefonów znajdą Państwo w zakładce „Kontakt”. Zapewniamy, że każdy oferowany przez nas generator ozonu do samochodu i innych obiektów, który z powodzeniem usunie również nieprzyjemne zapachy spalenizny czy stęchlizny, to urządzenie wykonane z największą starannością.