Firma

Marka Ozonowanie.com należy do grupy NWG, której początki sięgają 2004 roku.
Od początku swej działalności Grupa NWG zajmuje się usługami czystościowymi.
W 2008 roku wprowadziliśmy do swej oferty usługi ozonowania - właśnie na ten moment przypada powstanie marki Ozonowanie.com. W niedługim czasie zaczęliśmy produkcję generatorów ozonu. Dzięki temu, mamy nieograniczony dostęp do urządzeń i jesteśmy w stanie podjąć się każdego zlecenia.
Obecnie dysponujemy ok. 250 generatorami ozonu ulokowanymi w naszych oddziałach w największych miastach Polski. Generatory, które używamy mają wydajność ozonu od 6 g/h ( do samochodów) aż do 70 g/h .
Nasza grupa cały czas inwestuje w nowe, coraz wydajniejsze urządzenia oraz rozszerza swój zasięg. Dzięki temu możemy zaproponować naszym Klientom profesjonalną usługę w niskiej cenie. Obecnie posiadamy swoje oddziały we wszystkich miastach wojewódzkich oraz przedstawicielstwa w kilkudziesięciu mniejszych miastach.
Zakres naszych prac obejmuje :

  • usuwanie nieprzyjemnych zapachów wszelkiego pochodzenia
  • usuwanie alergenów, roztoczy, bakterii i wirusów
  • odgrzybianie oraz usuwanie pleśni
  • kompleksowe usuwanie szkód po zalaniach ( osuszanie, ozonowanie, odgrzybianie )
  • kompleksowe usuwanie szkód po pożarach
  • dezynfekcja

W celu zapoznania się z naszą pełną ofertą proszę przejść do zakładki OFERTA
Nasza firma jest niekwestionowanym liderem rynku ozonowania. Realizowaliśmy niezliczoną liczbę prac zarówno dla klientów indywidualnych jak i instytucji. Posiadamy rzeszę zadowolonych stałych Klientów. Wybrane referencje są dostępne na naszej stronie internetowej.
Nasze ogromne doświadczenie, wiedza naukowa oraz potężne zaplecze sprzętowe pozwalają nam na sprostanie każdemu zadaniu.